Kızlık zarı dikimi fiyatı

Kızlık zarı dikimi fiyatı hakkında bilgi vermeden önce bir giriş yapalım. Himenoplasti ameliyatları 2015 yılında başta Kuzey Amerika olmak üzere birçok ülkede , Avrupa göz önüne alınırsa bu konuda artık bir kızlık zarı dikim merkezi haline gelen İstanbul'da 2019 yılında 2 farklı metodla icra edilmektedir. Her 10 hastadan 9'unun tercihi flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi olurken , sadece onda birinin tercihi ise geçici kızlık zarı dikimi olarak karşımıza çıkıyor , aslında bende size kalıcı kızlık zarı dikimini tavsiye ederim , diktir - kurtul şeklinde bir çözüm olarak görebilirsiniz. Batı ülkelerinde gerçek anlamda bakirelik günlerine geri dönüş yani re-virginity olarak tarif edilir, zira kızlık zarınız gerek fiziki görünüm gerekse cinsel ilişkideki kanama fonksiyonu tamamen aslına uygun hale gelmiş olur. Geçici kızlık zarı dikimi ise çok daha eski bir metod olup artık flep yönteminin yanında önemini yitirmiştir , ama 10 hastadan biri hala neden geçici kızlık zarı dikimini tercih ediyor dersiniz ? kızlık zarı dikimi konusunda gerdek gecesine birkaç gün kala karar vermiş bayanlar ve plan dışı acilen cinsel ilişkiye girmesi gereken bayanlar tabi flep yönteminin 20 günlük iyileşme periyodunu bekleyecek zaman olmadığı için geçici himenoplastiyi tercih ederler. Bu yazımızda alt başlık olarak ele alacağımız konular ; kızlık zarı dikimi fiyatları , kızlık zarı dikimi ve kızlık zarı dikimi anlaşılır mı şeklinde olacak.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

Kızlık zarı diktirme fiyatı yani himenoplasti ücretleri 2019 yılında İstanbul'da ....tl den başlar ve ....tl ye kadar çıkabilir. Burda kızlık zarı dikim ücretini belirleyen faktör yapılan işin hacmidir , mesela geçici kızlık zarı dikimi en ucuz fiyata sahipken , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi az daha pahalıdır , yada çift kat flep yöntemi , kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma ameliyatı fiyatları dikim fiyatlarını arttran unsurlardır. İstanbul'da kızlık zarı dikimi öncesi yapılan kızlık testinden ayrıca para istenmez.

Kızlık zarı dikimi

İstanbul'da himenoplasti ameliyatları yani halk deyimi ile kızlık zarı dikimi artık jinekolojide gebelik sonlandırma ameliyatlarınıda sollamış ve zirveye çıkmış durumdadır , özelliklede flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi için yüksek talep geliyor , sadece İstanbul'daki hastalar değil , ülkenin en uzak illerinden bile günübirlik uçakla gelen hastalar kızlık zarı dikimi yaptırıp aynı gün uçakla memleketlerine dönüyorlar. Kalıcı kızlık zarı dikimi yaklaşık 30 dakika süren lokal anestezi ile gerçekleştirilen küçük cerrahi müdahaleler grubundan bir ameliyattır ve dikim işleminden sonra masadan kalkıp yürüyüp gidebilirsiniz. Geçici kızlık zarı dikimi flep yöntemi gibi talep görmesede acil durumu olanlarca hala isteniyor ve uygulanıyor. Çok daha basit bir himenoplasti ameliyatı olan geçici kızlık zarı dikimi ameliyatından sonra 10 gün kadar süreniz oluyor ve bu zaman diliminde cinsel ilişkiye girmeniz gerekiyor, hatta aynı gün bile cinsel ilişkiye girebilirsiniz.

Kalıcı kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?

2019 yılında İstanbul'daki en gözde jinekolojik operasyon olan flep yönteminde hastanın kabulu , kızlık zarı muayenesi ve vajina girişinin lokal anestezik ilaçlarla uyuşturulması ile hastanın dikim esnasında acı veya ağrı hissetmemesi sağlanır. Daha sonra vajina yan duvarından ince bir flep tabakası kaldırılarak serbest uç kızlık zarı ringine dikilir ve diğer uç vajina duvarında sabit bırakılarak kızlık zarı içindeki damarlar ve kan dolaşımının efektif devamı sağlanır. Böylece cinsel ilişkide kızlık zarı yırtıldığı zaman kan damarlarıda parçalanır ve belirgin kızlık zarı kanaması ortaya çıkar. Kızlık zarı kanı arter kanı olduğu için parlak açık kırmızı renktedir .

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Himenoplasti ameliyatı olan veya olmayı planlayan birçok genç kızımızın aklını kurcalayan bize çok sık sorulan sual kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ? şeklindeki sorulardır. Zaten kızlık zarı dikimindeki mantık herhangi bir sebeple bozulmuş kızlık zarını doğal yapıısna geri döndürmek ve cinsel ilişkide kızlık zarı kanaması ortaya çıkmasını sağlamaktır , dolayısı ile usta ellerden çıkmış bir kızlık zarı kesine yakın olasıkla anlaşılmaz , kızlık zarının önceden dikilmiş olduğu ortaya çıkmaz. Zaten himenoplasti ameliyatı belli olacak olsa asla popüler bir operasyon olamazdı.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Bozulmuş kızlık zarı nasıl görünür ?

Kızlık zarı dikimi fiyat yorumları

Gerçek flep yöntemi