Kızlık zarı diktirme fiyatı İstanbul

Kızlık zarı diktirme fiyatının 2019 yılı başında İstanbul'da nekadar olduğu , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ücreti ile geçici bekaret diktirme fiyatları arasında neden fark olduğu , çift kat flep yöntemi ile vajina daraltma aneliyatı gibi ilave edilebilecek ek operasyonların dikim fiyatlarını nasıl yükselttiğini bu yazımızda ele alıyoruz. Bunların yanında kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?  genel konuları , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ? Gibi merak edilenleride unutmuyoruz.

Kızlık zarı diktirme fiyatı

Bekaret zarı tamiri yani himenoplasti ameliyat ücretleri İstanbul'da yaklaşık olarak ....tl civarından başlar ve yapılacak işleme göre yukarı doğru çıkar. En ucuz kızlık zarı dikimi ameliyatı geçici himenoplastidir. Asıl favori olan ve hastaların %90 ı tarafınca tercih edilen flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı ise en az ....tl civarındadır. Vajinal genişleme hissediyorsanız kızlık zarı dikimi + vajina daraltma ameliyatını aynı seansta yaptırabilirsiniz , tabi malumunuz dikim ücretine bir miktar daha ilave etmeniz gerekecektir. Çift kat flep yöntemi ücretleride keza öyle.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Himenoplasti ameliyatı olacaksanız mutlaka aklınızdan geçmiştir , kızlık zarının dikildiği anlaşılır mı ? Diye. Gerçekten böylesine hasas bir konuda kızlık zarı dikimi ameliyatının başarılı olup olmayacağını sorgulamanız , himenoplastinin sonucu hakkında kendinizi garantiye almak istemeniz çok normaldir , zaten size güven veremeyen kendinden emin olmayan bir jinekoloğada teslim olmakta istemezsiniz sanıyorum. İşin aslına gelince kızlık zarı dikimine yıllarını vermiş tecrübeli bir jinekoloğun usta ve sanatsal dokunuşlarıyla dikilmiş bir kızlık zarı kesine yakın ihtimalle anlaşılmaz ve gerek fiziki görünüm , gerekse yıllar sonra bile ilişki yaşansa kızlık zarı kanaması oluşturması ile doğumsal kızlık zarından farkı yoktur.

Kızlık zarı dikimi

Bekaret tamiri için kızlık zarının ne şekilde bozulduğu, daha önce kaç kez cinsel ilişkiye girildiği , daha önce kürtaj yapılıp yapılmadığı hiç önemli değildir , hatta daha önce kızlık zarınızı diktirmiş ve bozdurmuşta olabilirsiniz , oda önemli değil , sık cinsel ilişkilerle vajinanız genişlemişte olabilir , onuda eski haline getirebiliriz , dert etmeyin , artık birçok bayan kalıcı kızlık zarı dikimi ile beraber vajina daraltma ameliyatınıda birlikte yaptırıyor.
Himenoplasti ameliyatları İstanbul'da 2015 yılı ve geçen 10 yılda iki farklı metodla yapılıyor. Eski bakirelik günlerinize tam olarak geri dönmek isterseniz , kızlık zarınız hiç bozulmamış gibi olsun arzu ederseniz hastaların %90'ı tarafınca tercih edilen en popüler bekaret tamir metodu olan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimini tercih etmelisimiz. 25 dakikalık lokal anestezi ile acı çekmeden atlatıp dikim sonrası yürüyüp gidebileceğiniz yöntemle bakireliği gerçek anlamda yeniden deneyimlemek mümkündür. Yıllar sonra bile cinsel ilişkiye girseniz mutlaka kızlık zarı kanaması ortaya çıkacaktır.
Geçici kızlık zarı dikimi ise çok daha eski bir metod olup uygulaması daha basittir , ama dikim sonrası en fazla 10 gün dayanır , unutmayın.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Bozulmuş kızlık zarı nasıl görünür ?

Kızlık zarı dikimi fiyat yorumları

Gerçek flep yöntemi