Kızlık zarı dikimi

Kızlık zarı dikimi yada tıbii adı ile himenoplasti müdahaleleri İstanbul'da ve diğer büyük şehirler olan Ankara ve İzmirde , hatta Anadolunun isim yapmış illerinden Adana , Antalya , Konya , Diyarbakır ve Samsun gibi yerlerde sadece 2019 yılı içinde değil son 10 yılda büyük bir merhale kat ederek jinekolojide en sık yapılanlar listesinin başlarına oturmuştur , peki kızlık zarı dikimi neden bu kadar popüler oldu , daha önce bekarete önem verilmiyorduda sonradanmı ciddiye alınmaya başlandı bu kızlık zarı diye soracak olursanız , ben facebook gibi sosyal tanışma sitelerinden olduğu kanaatinde olduğumu zikredeyim. Artık bu akşam kiminle çıksam diye insanlar facebook'a bakıyor ve en güzel , en yakışıklı kimse bir öncekini unutup yenisiyle birlikte olabiliyor, bu bir ahlaksızlık değil , reşit ve bekar olan insanların en doğal hakkı aslında , imzayı atana kadar özgürsünüz , kim ne karışır :) Bu yazımızda kızlık zarı dikimi haricinde kızlık zarı dikimi fiyatı , kalıcı kızlık zarı dikimi , geçici kızlık zarı dikimi , vajina daraltma ve labioplasti ile kombine kızlık zarı dikimi operasyonları , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , ilk gecede kızlık zarının dikilmiş olduğu ortaya çıkar mı , kızlık zarı diktirenlerin yorumları gibi konularıda inceliyoruz.


Kızlık zarı dikimi fiyatları

Himenoplasti ücretleri İstanbul'da genellikle ....tl civarından başlar , güncel fiyatları telefonla veya WhatsApp üzerinden öğrenebilirsiniz , yapılacak bekaret tamir operasyonunun cinsine göre maliyetlerde değişimler söz konusudur , en sık istenen himenoplasti operasyonu flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı ile geçici kızlık zarı dikimi ücretlerini karşılaştırırsak ikincisi demode olduğu için çok daha az tercih edilir ve daha ucuzdur , buna karşılır daha sofistike bekaret onarımları olan vajina daraltma ve kızlık zarı dikimi kombine müdahaleleri , kaza labioplasti gibi dış genital görünümüde iyileştirme çalışması ile birlikte yapılanlar basamak basamak yükselen fiyatlarla yapılır. Tüm maliyet ayrıntıları için bizi arayabilirsiniz.

Kızlık zarı muayenesi

Kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır diye soran hastalarımız detaylı olarak anlatıyoruz , aslında çok basit bir muayene çeşididir, herhangi bir alet veya cihaz kullanılmaz , jinekolog olarak sadece gözle bakarak kızlık zarı muayenesi yaparız. Halk arasında kızlık testi veya bekaret kontrolü gibi isimlerde verilen kızlık zarı muayenesi özellikle evlilik öncesi yaşanan sürtünme benzeri ön sevişmelerde ortaya çıkan kızlık zarı kanaması gibi durumlarda önem kazanmaktadır. Genel olasılıklara bakıldığında herhangi bir fiziki aktivitede kızlık zarından birkaç damla bile olsa kan geldiği zaman kızlık zarının bozulmuş olma ihtimali %70 lerin üzerüne çıkmaktadır. İstanbul'da kızlık zarı dikimi ücretleri ortalama ...tl civarıdır.

Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?

Kızlık zarı dikiminin nasıl yapıldığı öteden beri merak edilen konuların başında gelmektedir , hergün birçok hastamız arayarak sayın hocam kızlık zarı dikimi nasıl yapılır diye soruyorlar. Aslında himenoplasti işlemi 2 farklı metodla yapılır , geçici kızlık zarı dikimi ve kalıcı kızlık zarı dikimi olarak . Ama geçici himenoplasti artık modası geçmiş bir yöntem olduğu için ondan fazla bahsetmeyip asıl sizinde çok merak ettiğinizi bildiğim flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi nasıl yapılır sorusuna cevap vermeye çalışayım. Hastanın kabulu ve kızlık zarı muayenesi ile bekaretin bozulmuş olduğuna emin olunduktan sonra vajina girişine loakl anestezik ilaç uygulanarak dikim esnasında hastanın ağrı veya acı duymaması sağlanır , daha sonra vajina yan duvarından ince bir flep tabakası kaldırılarak kızlık zarı ringine dikilir ve böylece yeni kızlık zarı oluşturulmuş olur. Flebin vajina duvarında sabir kalan ucundan kan damarları aynen kızlık zarının içine devam eder ve yıllar bile geçse zar üzerinde aktif kan dolaşımı sağlanmış olur ve cinsel ilişkide kızlık zarı bozulduğu zmana oluşacak yırtıkla beraber bu kan dararlarıda patlayacağı için kızlık zarı kanaması temin edilmiş olur.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Bozulmuş kızlık zarı nasıl görünür ?

Kızlık zarı dikimi fiyat yorumları

Gerçek flep yöntemi