Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı dikimi fiyatını öncelikli araştırıyor olabilirsiniz ama bir hizmetin ne kadar edeceğine kanaat getirmeden önce hizmetin yani kızlık zarı dikiminin ne olduğunu bilmelisiniz, mesela kızlık zarı dikimi nasıl yapılır, kalıcı kızlık zarı dikimi nekadar dayanır, kızlık zarı dikimini başka doktor muayenede anlayabilir mi, geçici kızlık zarı dikimi yapıldığı gün ilişkiye girilebilir mi, dikilmiş kızlık zarı nasıl görünür, orijinal kızlık zarı ile dikim yapılmış kızlık zarı arasında ne fark vardır, vajina daraltma ile birlikte kızlık zarı dikimi aynı anda yapılabilir mi, kızlık zarı dikimi sonrası kontrole gelmek şart mıdır ? gibi sorulara kızlık zarı diktirme ücretlerini öğrenmeden önce cevap bulmanız gerekebilir, yada fazla zahmete girmeden İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemizi  dan arayabilirsiniz kızlık zarının dikilmesi olayını artısı eksisi ve maliyetleri ile konuşabilirsiniz, ayrıca WhatsApp dende yazabilirsiniz. Sitelerimizde fiyat yazmaz.

Kalıcı kızlık zarı dikimi

En iyi sonuç veren himenoplasti çeşidi kalıcı kızlık zarı dikimidir, pratik hayatta kullanım durumuda sonsuz süreli olduğu için en üst düzeye yerleşir, mesela şimdi gediniz flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırdınız ve iş hayatınıza devam ettiniz aradan yıllar geçti ve evlilik söz konusu oldu, bu durumda ilk cinsel temasta kanama ihtimali bakire bir bayanla benzer oranda olacaktır, bu gerçekten büyük bir huzur veriyor insana değil mi ?
Kızlık zarını kalıcı olarak tamir etmek oldukça ustalık ve tecrübe gerektirir. Kalıcı kızlık zarı dikiminin nasıl yapıldığından bahsedeyim hemen, eski kızlık zarını tamir etmiyoruz, hemen önüne yeni bir kızlık zarı yapıyoruz, hemde kendi vajina dokunuzdan ince flep tabakalar kaldırarak gerçekleştiriyoruz, yani dışarıdan herhangi bir malzeme dikmiyoruz. Kalıcı kızlık zarı diktirme fiyatı için WhatsApp den güncel listemizi isteyebilirsiniz. Sayfalarda fiyat yazmaz.

Geçici kızlık zarı dikimi

Flep yöntemini yanında oldukça ilkel kalacak durumda eski bir himenoplasti çeşididir, vajina girişindeki parçalanmış kızlık zarı üzerine gizli dikişler konur ve geçici olarak bütünlük sağlanır, cinsel ilişkide ise penis basıncı ile dikişler bağlantı yerlerini yırtar ve kızlık zarı kanaması ortaya çıkar. Uygulanan bölgede doku iyileşmesi olmadığı için yapılan işlemin ömrü kullanılan ameliyat ipliklerinin doku sıvıları ile erimesine endekslidir. Bir hafta dayanan ve 2 hafta dayanan 2 çeşit geçici kızlık zarı dikimi vardır.

Kızlık zarı dikimi fiyatları

Her jinekolog doktor farklı fiyata kızlık zarı dikimi yapıyor olabilir. Kızlık zarı dikimi fiyatları her sene azar azar artar, enflasyona paralel olarak. Ayrıca kendi aralarındada farklı fiyatları olan 8 farklı zar diktirme operasyonundan bahsediyoruz, mesela geçici kızlık zarı dikimi daha ucuzdur, flep yöntemi en sık tercih edildiği için orta karar bir maliyete sahiptir, vajina daraltma işle birlikte olsun derseniz cebinizi biraz daha zorlamanız gerekebilir, tabi çift kat flep ,  labioplastili kalıcı flep gibi sofistike ameliyatlarda masraf büyür. Siz en iyisi güncel fiyat listemiz için WhatsApp den yazın. Web sayfalarında fiyat yazmaz.

Kızlık Zarı Dikimi Yorumları

Az sayıda bayan himenoplasti ameliyatı sonrası kalkıpta bir yorumda ben yazayım kızlık zarı diktirecek olan kızlara yardımım dokunsun diye düşünüp kızlık zarı dikimi yorumlarına katkıda bulunuyor. Genelde dediğim gibi henüz ameliyat olmamış bayanların soruları ile karşılaşırsınız ama verilen yanıtlar işinize yarayabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Bozulmuş kızlık zarı nasıl görünür ?

Kızlık zarı dikimi fiyat yorumları

Gerçek flep yöntemi